• Młotowiertarka GBH 2-26 DFR BOSCH + walizka L-Case

Nr katalogowy: 0611254768

Młotowiertarka BOSCH GBH 2 26 DFR. Szybsze od pocisku – mocne narzędzie z szybkowymiennym uchwytem do codziennego użytku

Brak towaru
700.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Brak towaru
Waga 3.1 kg
EAN 3165140353366
Zostaw telefon

BOSCH GBH 2-26 DFR 800W - młotowiertarka 2,7 J w zestawie z walizką i wiertłami 0611254768

Informacje o urządzeniu

 • BOSCH GBH 2-26 DFR to wytrzymała i wydajna młotowiertarka, którą można spełniać takie działania jak dłutowanie i wiercenie. 

 • Urządzenie pozwoli na jego komfortowe użytkowanie, które nie przeciąży osoby posługującej się nim podczas robót. 

 • Niebywała, duża prędkość obrotowa o wartości 0-900 obrotów na minutę pozwoli uzyskać ilość nawet 4000 udarów w ciągu 60 sekund. 

 • Moc udaru 2,7J pozwala na komfortowo wykonywaną pracę.

 • Sprzęt umożliwia sprawną wymianę wierteł podczas pracy, aby adekwatnie dostosować ich średnicę do materiału, w którym wykonuje się zabiegi. Można stosować je do murków, ścian, betonów, metali, a także drewna. 

 • Młotowiertarka BOSCH GBH 2 26 DFR posiada niezwykle praktyczny uchwyt stanowiskowy SDS Plus, wraz w możliwością jego wymiany na dodatkowy uchwyt załączony w zestawie.

 • Narzędzie wyposażone zostało w jeszcze jedną rękojeść, pozwalającą na zachowanie stabilności i wygody podczas nawet najtrudniejszych prac. 

 • Wbudowana blokada wiercenia podczas dłutowania oraz udarów w trakcie wiercenia, ochrania użytkownika przed niebezpiecznymi urazami i skaleczeniem. 

 • Dzięki odpornym, wysokiej jakości materiałom, z których została wykonana młotowiertarka GBH 2 26 DFR, urządzenie to, będzie mogło służyć latami, z zachowaniem najlepszego stanu technicznego i zewnętrznego wyglądu, z uniknięciem jego awarii. 

 • Sprzęt posiada masę 2,9 kg oraz wymiary 83x407x210, które równomiernie rozkładają jego ciężar oraz siłę.

Do czego używać młotowiertarkę GBH 2-26 DFR od BOSCH?

 • Wysoka moc wynosząca 800W pozwoli wykonywać trudne i męczące prace, nawet w takich materiałach jak beton. 

 • GBH 2-26 DFR pozwala na łatwe i poręczne korzystanie z niej, a także na wykonywanie robót o najwyższym poziomie profesjonalizmu. 

 • Urządzenie charakteryzuje się znaczną szybkością i intensywniejszą mocą w stosunku do innych elektronarzędzi o takiej samej wadze. 

 • Zastosowanie produktu przy drobnych, domowych pracach, a także przy maksymalnej eksploatacji danych tworzyw, będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, chcących wykonać małe remonty, jak i specjalistów w tej dziedzinie.

L-case walizka narzędziowa BOSCH PROFESSIONAL

To niezwykle przydatny przedmiot o najwyższej jakości tworzyw sztucznych, z których został wykonany. Cechuje się wytrzymałością i odpornością na urazy mechaniczne takie jak: zarysowania, ścieranie, upadki. Ponadto zabezpiecza młotowiertarkę przed zanieczyszczeniami i czynnikami atmosferycznymi, podczas jej transportowania i przechowywania. Walizka ochrania urządzenie przed uszkodzeniem jego zewnętrznej warstwy, a także komponentów wewnątrz. Jest to praktyczna alternatywa dla użytkowników wielokrotnie przemieszczających elektronarzędzia oraz dla osób, chcących dbać o stan swojego sprzętu, aby móc cieszyć się nim przez lata. 

Zestaw wierteł do betonu BOSCH PROFESSIONAL

Podczas korzystania z młotowiertarki często zdarza się, że musimy odpowiednio wykonać dane pracę, aby móc przeprowadzić kolejne, zgodnie z zamierzonym projektem. Przy obróbce betonu niezbędne są różnego rodzaju wiertła, aby najprecyzyjniej przeprowadzić dane czynności. Za pomocą specjalistycznego zestawu, dołączonego do Bosch GBH 2-26 DFR możemy odnaleźć najlepsze rozwiązanie. Zestaw składa się z wytrzymałego osprzętu w postaci:

 • 2 wierteł 6/50/110,
 • wiertła 5/50/110, 
 • wiertła 8/50/110,  
 • wiertła 4/50/110. 

Dzięki nowoczesnemu i unikatowemu pomysłowi producenta Bosch, wykorzystującemu technologię SDS Plus, możliwe będzie sprawne i szybkie wymienienie wierteł podczas wykonywania pracy młotem udarowo-obrotowym. Z takim dodatkiem, przeprowadzenie wszystkich czynności z najwyższymi standardami, nie nastręczy żadnych problemów użytkownikowi, który będzie mógł wykonywać działania z największą starannością.

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Moc nominalna: 800 W
Energia udaru: 2,7 J
Liczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej: 0 - 4.000 min-1
Nominalna prędkość obrotowa: 0 - 900 min-1
Waga: 2,9 kg
Wymiary narzędzia (szerokość): 83 mm
Wymiary narzędzia (długość): 407 mm
Wymiary narzędzia (wysokość): 210 mm
Uchwyt stanowiskowy: SDS plus
Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów: 4 - 26 mm
Opt. zakres wierceń w betonie, wiertła do młotów: 8 - 16 mm
Maks. średnica wiercenia w murze, koronki wiertnicze: 68 mm
Maks. średnica wiercenia w metalu: 13 mm
Maks. Ø wiercenia w drewnie: 30 mm

GBH 2-26 DFR Młot udarowo-obrotowy

Ogranicznik głębokości 210 mm

Rękojeść dodatkowa

Szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm

Walizka narzędziowa

Wymienny uchwyt wiertarski SDS plus