• Młot udarowo obrotowy GBH 3000 800W BOSCH

Nr katalogowy: 061124A006

Najmocniejszy młot w klasie 3kg. Młot udarowo obrotowy GBH 3000 BOSCH 800W.

1689.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 72-96h
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Mało
Waga 8 kg
EAN 3165140765169

Zamówienie telefoniczne: 730935559

Zostaw telefon

BOSCH GBH 3000 - młot udarowo-obrotowy 800W w zestawie z walizką narzędziową 061124A006

Informacje o produkcie

 • GBH 3000 Bosch to profesjonalny młot udarowo-obrotowy, który sprawdzi się we wszystkich warunkach oraz podczas długotrwałych cykli roboczych.

 • Dzięki niebywałej mocy silnika równej 800W urządzenie odznacza się precyzją podczas najcięższych prac. 

 • Niezwykle ważnym parametrem jest także energia udaru, która w tym urządzeniu wynosi aż 3,1J dzięki czemu możliwe jest jego użytkowanie bez obaw o przeciążenia czy zwalnianie w trakcie wykonywania odwiertów. 

 • Młot udarowo obrotowy Bosch GBH 3000 charakteryzuje się prędkością obrotową o wartości do 900 obrotów na minutę, tym samym pozwalając na częstotliwość nawet 4000 udarów w ciągu 60 sekund. 

 • Dostosowane wiertła oraz koronki wiertnicze pozwalają na utworzenie wywierceń o różnych średnicach, zależnych od materiału, w którym te działania się przeprowadza. Mogą to być drewno, beton, metale, w tym stal, a także murki ogrodowe. 

 • Urządzenie posiada wbudowaną blokadę obrotów, co usprawni pracę, ale również jej wydajność. 

 • Dodatkowo, możliwa jest zmiana obrotów w kierunku prawym lub lewym, zapewniająca wkręcanie oraz wykręcanie śrub czy wkrętów. 

 • Zaprogramowana w GBH 3000 funkcja Vibration Control Bosch niweluje ilość drgań, które mogłyby przenieść się na rękojeść, a tym samym narazić użytkownika na dodatkowe zmęczenie i trudności w robotach. To niezwykle praktyczna alternatywa, służąca polepszeniu komfortu użytkowania sprzętu.

Dodatkowe funkcje jakie posiada młot GBH 3000 Bosch

 • Młotowiertarka GBH 3000 od BOSCH PROFESSIONAL została wyposażona w dwa uchwyty, które mogą być sprawnie wymieniane między sobą. Uchwyt SDS Plus wykorzystywany jest do wyjątkowo ciężkich prac z udarem, natomiast stanowiskowy, szybkozaciskowy uchwyt do lżejszych robót, bez włączania trybu dłutowania. 

 • GBH 3000 to wytrzymały młot udarowo - obrotowy, wykonany z najwyższej jakości materiałów, który pomimo swej wagi 3,6kg nie stworzy żadnych problemów podczas wykonywania określonych zadań. 

 • Dzieje się tak za sprawą ergonomicznego kształtu urządzenia w literę L, zapewniającego równomierny rozkład ciężaru na całą konstrukcję. 

 • Obita tworzywem Softgrip rękojeść, zapobiega wyślizgnięciu się młota z dłoni. Takie rozwiązania pozwalają na wygodną i komfortową pracę z tymże narzędziem. 

 • Jego sprawność siła i ochrona przed przegrzaniem czy przeciążeniem są niezwykle ważnymi atutami, które cenione są na całym świecie przez doświadczonych i specjalizujących się w tym temacie konsumentów.

 Walizka Bosch

To niepodważalnie praktyczny asortyment, służący zabezpieczeniu młotu udarowo-obrotowego podczas jego transportu, a także stabilnemu przechowywaniu, niemal w każdym miejscu. Dzięki zastosowaniu tworzyw o wysokich właściwościach, walizka jest wytrzymała, odporna na zarysowania, przetarcia, wpływ wody, a także czynniki atmosferyczne. Wbudowana forma pozwoli dodatkowo ochronić sprzęt, dopasowując się do jego kształtu, aby zapobiec uszkodzeniom zarówno wierzchniej warstwy, jak i komponentów w środku. To niezwykle funkcjonalny przedmiot, który przyda się każdej osobie pokonującej ze sprzętem długie trasy, a także o niego dbającej.

 

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Moc nominalna: 800 W
Prędkość obr. na biegu jałowym:0 - 900 obr./min
Częst. udarów na biegu jałowym: 0 - 4000 /min
Energia pojedyn. uderzenia : 3,1 J
Zdolność wiercenia w betonie
Wiertła do młotów: 4 - 28 mm
Wiertła do młotów (opt. zakres zastos.): 12 - 18 mm
Maks. średnica wiercenia koronkami wiertniczymi w betonie/murze: 68/82 mm
Maks. średnica wiercenia w stali/drewnie: 13/30 mm
Wymiary urządzenia (DxW): 354x233 mm
Waga: 3,6 kg

Młot udarowo obrotowy GBH 3000 800W Bosch

Rękojeść dodatkowa,

Ogranicznik głębokości 210 mm

Dodatkowy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm

Walizka narzędziowa