• GSR 18V-110C BOSCH wiertarko wkrętarka + 2x5.0Ah + walizka L-Boxx Bosch

Nr katalogowy: 06019G010C

Moc i wytrzymałość Bosch! Wkrętarka GSR 18V 110C BOSCH.

2190.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Mało
Waga 2.5 kg
EAN 4059952525433

Zamówienie telefoniczne: 730935559

Zostaw telefon

Wiertarko-wkrętarka BOSCH GSR 18V - 110C 110Nm z zestawem dwóch akumulatorów i ładowarką 06019G010C

Dane o produkcie

 • Wkrętarka BOSCH GSR 18V-110C charakteryzuje się niezwykłą mocą i wytrzymałością.

 • Wyposażona jest w bezszczotkowy silnik, który niweluje wagę całego urządzenia oraz wydłuża żywotność silnika.

 • GSR 18V-110C pozwala na intensywne drążenie w drewnie, ścianach czy stali z ustawieniem dużej średnicy, niezbędnej do większych robót budowlanych.

 • Zakres mocowania wiertarskiego wynoszący 1,5-13mm gwarantuje bezpieczną pracę.

 • Wkrętarka GSR 18V-110C posiada wytrzymałe diody LED, naświetlające powierzchnię prac, przy niepełnym świetle lub jego braku.

 • We wkrętarce zastosowano system zabezpieczający Kickback Control, który w momencie zakleszczenia się GSR 18V-110C w danej powierzchni umożliwi jego wyjęcie po natychmiastowym wyłączeniu silnika, zablokuję nastąpienie odrzutu i tym samym nie narazi na obrażenia osoby, wykonującej prace remontowe. Takie rozwiązanie usprawni i zwiększy komfort przy zabiegach udarowych na bardziej zwartych tworzywach.

 • Wkrętarka GSR 18V-110C jest praktyczna, waży 2,5kg, jednak jej masa nie zdaje się być odczuwalna dzięki przemyślanej, odpowiednio rozłożonej budowie

 • Zastosowano na rękojeści materiał typu Softgrip, który nie podrażni rąk i zapewnia duży komfort pracy, nawet podczas dłuższych sesji roboczych.

Personalizacja za pomocą Toolbox BOSCH

Wiertarko-wkrętarkę GSR 18V-110C można połączyć z aplikacją producenta BOSCH PROFESSIONAL -Toolbox, która umożliwi sprawdzanie parametrów wkrętarki oraz pomoże w ustawieniu pewnych opcji zdalnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będzie problemem dowiedzenie się o:

 • poziomie naładowania,

 • roku wyprodukowania sprzętu

 • podejrzeniu awarii.

Personalizacja wkrętarki obejmuje natomiast:

 • funkcję Kickback Control,

 • zaprogramowania siły i długości działania LED-owej diody

 • całkowitego resetu narzędzia.

Jest to niewątpliwe udogodnienie w sterowaniu sprzętem dla osób zabieganych i tych, które preferują jego obsługę telefonem.

Zasilacz GAL 18V-40

Jest to bardzo wydajna ładowarka, kompatybilna z wszystkimi akumulatorami marki Bosch. GAL 18V-40 pozwala szybko naładować akumulator, co w przypadku ogniw 18V/3.0Ah wynosi już 36 minut, a przy 18V/5.0Ah nawet 55 minut od momentu wszczęcia zasilania. Energooszczędność i zaoszczędzenie funduszów przemawia przez tę alternatywę od firmy Bosch w porównaniu do innych, starych i mało innowacyjnych rozwiązań. Jest to metoda, pozwalająca na wykorzystanie większej jednostki czasu na produktywne korzystanie z urządzenia.

Akumulatory GBA 18V 5.0Ah

To ponadprzeciętny system, wykorzystywany przez Bosch do swych elektronarzędzi. Ogniwa Li-ion, czyli litowo-jonowe odznaczają się ponadnormatywnym czasem użytkowania, na jednym naładowaniu wkrętarki, a także niebywałą żywotnością, w stosunku do innych akumulatorów. Lekkość i niewielki rozmiar pozwalają na zmniejszenie wielkości całego urządzenia, co wpływa na komfort pracy. Przeprowadzone badania i testy przez markę Bosch, udowadniają, iż wiertarki z tymi ogniwami są zdatne do działania, nawet po upadku z dużych wysokości.

BOSCH L-BOXX - kompaktowa walizka

Pomysł na stworzenie takowej walizki powstał dzięki współpracy firm Bosch i Sortimo. Jest to unikatowa linia, dostępna jedynie dla elektronarzędzi tego wiodącego producenta. Wkłady w walizkach pozwalają na umieszczenie w nich młotów udarowo-obrotowych, szlifierek, wiertarek, akumulatorów czy ładowarek. Ale to nie wszystko. Dzięki możliwości zamieniania wkładów, można dostosować rozmieszczenie urządzeń według uznania i wymagań na dany moment. Taka opcja ułatwi transport poszczególnego osprzętu na miejsce prac, bez potrzeby zabierania wszystkich walizek oraz usprawni przebieg wykonywanych zadań.

 

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Napięcie akumulatora: 18 V
Pojemność akumulatora: 5,0 Ah
Ilość akumulatorów: 2
Typ akumulatora: Li-Ion
Prędkość obrotowa bez obciążenia (1/2 bieg): 0-480/0-2100 /min
Moment obrotowy (wkręcanie miękkie/twarde/maks.): 47/85/110 Nm
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego: 1,5-13 mm
Liczba zakresów momentu obrotowego: 25+1
Maks. średnica wiercenia w drewnie/stali: 82/13 mm
Maks.średnica wkrętów: 12 mm

GSR 18V-110C Bosch

Dostarczana w walizce L-BOXX 

2 akumulatory GBA 18 V 5,0 Ah

Szybka ładowarka GAL 18V-40

Rękojeść dodatkowa