• GSB 18V-28 + 2x5Ah + GAL 18V-40 L-Boxx

Nr katalogowy: 0615990K3T

Niespotykana wytrzymałość, dłuższa żywotność! Wkrętarka GSB 18V 28 Bosch

950.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 60 dni
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Mało
Waga 2 kg
EAN 3165140952194

Zamówienie telefoniczne: 730935559

Zostaw telefon

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch GSB 18V 28 63Nm w zestawie z 2 akumulatorami oraz walizką L-BOXX 0615990K3T

Właściwości produktu

 • Wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 18V 28 to szybkie i poręczne urządzenie o wadze 1,5kg, które posłuży do wykonania wszelkich robót remontowych czy budowlanych.

 • Jest to sprzęt o wysokiej mocy i maksymalnej liczbie udarów 28500 na minutę. Pozwala to na wydajną, bezproblemową pracę.

 • Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego we wkrętarce GSB 18V 28 wynosi 1,5-13mm, dzięki czemu wiercenie będzie bezpieczne, a sprzęt odporny na dlugotrwałe działanie.

 • Zastosowane materiały z najwyższej jakości oraz kompaktowy kształt produktu umożliwiają jego wieloletnie użytkowanie w ciężkich warunkach, a także dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

 • Wkrętarka Bosch GSB 18V28 posiada system ochrony ogniw, który wspomaga pracę oraz wydłuża jej żywotność.Program ten zabezpiecza akumulatory przed przegrzaniem, zbyt szybkim rozładowaniem oraz zwarciem.

 • Produkt oferuje system wiercenia udarowego, który można wykorzystać podczas bardziej wymagających robót i  trudności z przewierceniem się w głąb zwartej ściany.

 • Moc 63Nm gwarantuje użytkownikowi dobrze wykonaną pracę.

Do czego wykorzystać wiertarko-wkrętarkę udarową?

Wkrętarkę udarową BOSCH GSB 18V28 można zastosować podczas drobnych prac remontowych takich jak, wykonanie otworu na obraz lub półkę. Bardzo dobrze sprawdzi się także do wywiercania miejsc na gwoździe pod szafki, lub śruby pod lampy.

W przypadku cięższych prac, funkcja udarowa pozwoli na pokonanie:

 • betonów

 • cegieł zwykłych

 • cegieł pełnych

 • kamienia

Jest to wydajne, wytrzymałe, wielofunkcyjne rozwiązanie dla amatorów majsterkowania, ale również profesjonalistów spełniających się w swoim zawodzie.

image

2 akumulatory GBA 18V 5.0Ah

Akumulatory te, to profesjonalny osprzęt, stosowany przez firmę Bosch do linii profesjonalnych elektronarzędzi. Zaletą takich ogniw jest długotrwały, intensywny czas pracy w trakcie jednego ładowania wiertarki. Jest on w pełni wydajny podczas ciężkich prac, a na dodatek przeprowadzone przez firmę Bosch testy dowodzą, że wkrętarka, z takim akumulatorem, działa nawet po upadku z wysokości kilku metrów.

Ekonomiczna ładowarka GAL 18V-40 BOSCH PROFESSIONAL

Ładowarka pozwala na szybki proces naładowania akumulatora, dzięki czemu ogniwo o pojemności 15.0Ah może być całkowicie gotowe do użytku po upływie nawet 55 minut. W dłuższej perspektywie takie rozwiązanie zapewnia oszczędności finansowe oraz mniejsze zużycie prądu, co przyczyni się pozytywnie dla środowiska.

Walizka Bosch L-BOXX

Systemowa walizka L-BOXX to wyposażenie stosowane i dostępne wyłącznie przy zakupie produktów producenta Bosch, które powstało w wyniku współpracy firmy z marką Sortimo. Jest to funkcjonalne i wygodne rozwiązanie, pozwalające na konfigurację poszczególnych walizek według własnego zamysłu. Dzięki temu można dostosować do siebie najdogodniejszy sposób przechowywania, a także transportowania osprzętu. W zależności od wkładu znajdującego się wewnątrz walizki, przetrzymuje się w nich elektronarzędzia takie jak wiertarki, szlifierki, młoty udarowo-obrotowe, ładowarki czy akumulatory. Wysokość takiej walizy różni się przez inne parametry produktów, jednak podstawa we wszystkich przypadkach pozostaje taka sama. Łączenie narzędzi i łatwe składowanie za pomocą tego rozwiązania pozwala na szybkie przenoszenie ekwipunku oraz pełne wyposażenie na miejscu pracy. 

 

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Moment obrotowy (wkr. miękkie/twarde): 28/63 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. bieg): 0 - 500 / 0 - 1.900 min-1
Maks. liczba udarów: 28.500 min-1
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks.: 1,5 / 13 mm
Ciężar bez akumulatora: 1,2 kg
Liczba zakresów momentu obrotowego: 20+2
Maks. średnica wiercenia w murze: 13 mm
Maks. Ø wiercenia w drewnie: 38 mm
Maks. Ø wiercenia w stali: 13 mm
Maks. Ø wkrętów: 8 mm


Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch GSB 18V-28

2 akumulatory GBA 18V 5.0Ah

L-BOXX 136

Szybka ładowarka GAL18V-40

Wypełnienie do L-BOXX, na urządzenie i ładowarkę