• GSB 16 RE Wiertarka udarowa + walizka BOSCH

Nr katalogowy: 060114E500

Wiertarka BOSCH GSB 16 RE. Najszybsza w swojej klasie.

799.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48-72h
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Mało
Waga 2.2 kg
EAN 3165140519267

Zamówienie telefoniczne: 730935559

Zostaw telefon

BOSCH GSB 16 RE 750W - wiertarka udarowa w zestawie z walizką narzędziową 060114E500

Informacje o produkcie

 • GSB 16 RE to niepowtarzalna wiertarka, ceniona przez profesjonalistów na całym świecie.

 • Wyróżnia ją moc w postaci 750W, a także duża prędkość obrotowa wynosząca nawet 2800 obrotów na minutę, która pozwala na wykonanie aż 47600 udarów w ciągu 60 sekund. 

 • Dzięki temu urządzenie poradzi sobie nawet podczas najtrudniejszych cykli roboczych. 

 • W wiertarce możliwe jest dostosowanie prędkości obrotów do preferencji i potrzeb użytkownika, tak aby w najbardziej korzystny sposób spełniała ona swe zadanie. 

 • Ponadto wiertarka GSB 16 RE jest w stanie wykonać większe odwierty w stosunku do porównywalnych wiertarek. 

 • Średnice udarów są precyzyjnie dostosowane do materiału z jakim użytkownik ma do czynienia, tym samym zapewniają szybką oraz wydajną pracę. 

 • Wyjątkowym rozwiązaniem jest innowacyjny system Autolock, który pozwala na sprawne zamontowanie dodatkowego uchwytu wiertarskiego przy bardziej obciążających działaniach. Taki szybkozaciskowy uchwyt pozwala precyzyjniej wykonywać odwierty i nie sprawia żadnych problemów przy zakładaniu. 

 • Wiertarka udarowa BOSCH GSB 16 RE została również wyposażona w system antywibracyjny. Dzięki takiej możliwości, drgania wywoływane przez urządzenie są minimalizowane i równomiernie rozkładane, unikając obciążenia użytkownika. 

 • Wiertarka udarowa GSB 16 RE posiada niewielką wagę 2,2kg oraz małe wymiary, które odpowiadają za lekkość sprzętu i jego praktyczność przy wszelkiego rodzaju działaniach.

W jakich warunkach posłuży wiertarka udarowa GSB 16 RE?

 • Wykorzystanie go zarówno do obróbki odpornych tworzyw jak i do powierzchni w trudnodostępnych miejscach, nie stanowi żadnego kłopotu. 

 • Ponadto w urządzeniu wmontowano ergonomiczną i dopasowaną do dłoni rękojeść z materiału Softgrip, zapobiegającą wyślizgnięciu się wiertarki z rąk. 

 • Istnieje możliwość zamocowana dodatkowej rączki, która sprawdzi się podczas cięższej obróbki, tym samym ułatwiając cały proces. 

 • Wiertarka BOSCH GSB 16 RE to niepowtarzalne narzędzie z najwyższej jakości surowców, które będzie służyć użytkownikom przez długie lata, zapewniając komfort pracy i pozwalając uzyskać solidny, estetyczny efekt końcowy. 

 • Jest to w pełni przystosowane elektronarzędzie do obróbki drewna, dzięki czemu znajdzie swe miejsce w zakładach stolarskich, przy drobnych remontach, a także na budowach, gdzie ma się do czynienia z tym tworzywem.

image

Walizka BOSCH PROFESSIONAL

Walizka narzędziowa Bosch została wykonana z wytrzymałych tworzyw sztucznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Forma znajdująca się wewnątrz, jest w pełni dopasowana do kształtu urządzenia, dzięki czemu zapobiega jego przemieszczaniu się, wstrząsom i obtłuczeniu. To nowoczesne rozwiązanie, pozwalające transportować wiertarki udarowe na duże odległości, nie narażając ich tym samym na zużycie zewnętrznej warstwy oraz na uszkodzenie ich komponentów. Ponadto w takiej walizce można przez długi czas  składować sprzęt, zachowując porządek w miejscu pracy oraz nie zanieczyszczając samego narzędzia. To praktyczne uposażenie, które przyda się profesjonalistom, pracującym w wielu miejscach, a także osobom, dbającym o swoje urządzenia i ich stan techniczny.

 

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Moc nominalna: 750 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia, 1. bieg: 0 - 2.800 min-1
Moc na wyjściu: 380 W
Waga: 2,2 kg
Nominalny moment obrotowy: 2,3 Nm
Gwint przyłączeniowy uchwytu narzędziowego: 1/2" - 20 UNF
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks.: 1,5 - 13 mm
Wymiary narzędzia (długość): 285 mm
Wymiary narzędzia (wysokość): 214 mm
Liczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej: 0 - 47.600 min-1
Ø wiercenia w betonie: 16 mm
Ø wiercenia w drewnie: 30 mm
Ø wiercenia w stali: 13 mm
Ø wiercenia w murze: 18 mm

GSB 16 RE Wiertarka udarowa

Ogranicznik głębokości 210 mm

Rękojeść dodatkowa

Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm

Walizka narzędziowa