• GKS 600 Pilarka tarczowa BOSCH

Nr katalogowy: 06016A9020

Pilarka tarczowa Bosch GKS 600. Kompaktowa i wydajna.

689.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48-72h
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Mało
Waga 3.6 kg
EAN 3165140850674

Zamówienie telefoniczne: 730935559

Zostaw telefon

BOSCH GKS 600 - pilarka tarczowa 1200W 06016A9020

Informacje o produkcie

 • GKS 600 jest niepowtarzalną pilarką tarczową, przeznaczoną do cięcia wyrobów drewnianych. 

 • Zastosowany w urządzeniu silnik elektryczny wytwarza moc równą 1200W, zapewniając stałą energię, bez jej wahań, nawet podczas długotrwałych cykli roboczych. Jego uruchomienie jest możliwe za pomocą włącznika głównego, którego zaletą jest wbudowana blokada przed przypadkowym załączeniem. 

 • Prędkość obrotowa pilarki tarczowej BOSCH wynosi aż 5200 obrotów na minutę, co w połączeniu z właściwościami silnika, daje niepowtarzalny efekt wykonywanych zadań. 

 • Za pomocą dźwigni szybkomocującej można dostosować głębokość cięcia, która różni się, w zależności od kąta, w jakim dane czynności się przeprowadza. Przy kącie prostym (90°) głębokość wynosi 55mm, a przy 45° jest to aż 37mm. Takie wymiary umożliwiają duże pole działania i dostosowanie pilarki pod preferencję użytkownika.

 • Ich odczytanie jest możliwe dzięki skali na podstawie i kątowniku, które przejrzyście ukazują obecne ustawienia. 

 • Tarcza jest odporna na przeciążenia, dzięki wytrzymałej konstrukcji układu napędu w postaci metalowych kół napędowych oraz obudowy łożyska napędowego. Są one gwarancją jakości, nawet podczas najtrudniejszych zadań.

Dodatkowe właściwości pilarki tarczowej GKS 600 BOSCH PROFESSIONAL

 • Narzędzie posiada unikalną funkcję Spindle Lock BOSCH, która blokuje wrzeciona, gdy należy wymienić tarczę na nową. Takie udogodnienie ułatwia wymianę i na dodatek chroni przed szkodami czy urazami mechanicznymi. 

 • Pilarka Bosch GKS 600 odznacza się wbudowanym osprzętem, który zabezpiecza przed urazami spowodowanymi kontaktem z tarczą. Jest nim osłona z wytrzymałego tworzywa, pozwalająca na swobodną obsługę narzędzia, bez możliwości skaleczenia. 

 • W przypadku potrzeby wykonania cięć w trudnodostępnych miejscach, osłonę można unieść za pomocą specjalnej dźwigni przeznaczonej do tej funkcji. Dzięki temu wycinanie rowków, czy rozpoczynanie cięć nie będzie żadnym problemem. 

 • Bosch GKS 600 jest sieciową pilarką tarczową, wyprodukowaną z najsolidniejszych materiałów, które zapewnią jej żywotność i wytrzymałość. 

 • Dzięki specjalnie zaprojektowanym rękojeściom, możliwe jest trzymanie elektronarzędzia jedną lub dwoma dłońmi w zależności od preferencji użytkownika i występujących obciążeń. Ponadto znajdują się na nich wyżłobienia, zapobiegające wyślizgnięciu się pilarki i złemu poprowadzeniu cięcia. 

 • Pomimo swej wagi 3,6 kg urządzenie jest wygodne w obsłudze, nie wymaga bardzo dużej siły, a przede wszystkim pozwala na jego sprawne przemieszczenie i odtwarzanie zamierzonych form w tworzywie. 

 • Pilarka Bosch GKS 600 to niepowtarzalny sprzęt dla majsterkowiczów, interesujących się pracą w drewnie oraz profesjonalistów, specjalizujących się w tej dziedzinie. 

image

Dodatkowy osprzęt w zestawie

Do zestawu dołączana jest przystawka odsysająca, która pozwoli na uporządkowanie stanowiska po skończeniu prac. Odprowadzane przez nią pyły mogą być przemieszczane do zintegrowanego z pilarką worka lub odkurzacza pyłowego. To profesjonalne rozwiązanie, aby przestrzegać zasad BHP w miejscu pracy. Zamontowana w pilarce tarczowej GKS 600 tarcza tnąca widiowa o średnicy 165mm i otworze 22mm pozwala na sprawne oraz efektywne dokonywanie robót, dzięki licznym ząbkom znajdującym się na jej grzbiecie.

 

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Poddział kategorii produktu: Pilarka tarczowa
Moc nominalna: 1.200 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia: 5.200 min-1
Waga: 3,6 kg
Ø otworu tarczy: 20,0 mm
Ø tarczy pilarskiej: 165 mm
Maks. głębokość cięcia w drewnie (90°): 55 mm
Maks. głębokość cięcia w drewnie (45°): 37 mm

GKS 600 Pilarka tarczowa Bosch

Dostarczana w kartonowym pudełku