• GKS 18V-57 Akumulatorowa pilarka tarczowa (solo) + osprzęt

Nr katalogowy: 06016A2200

Pilarka GKS 18V 57 Bosch. Akumulatorowe narzędzie do wszystkich wymagających dużej wytrzymałości prac związanych z cięciem.

849.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Mało
Waga 4 kg
EAN 3165140869324

Zamówienie telefoniczne: 730935559

Zostaw telefon

BOSCH GKS 18V-57 - akumulatorowa pilarka tarczowa (solo) w zestawie z osprzętem 06016A2200

Informacje o produkcie

 • Bosch GKS 18V-57 to innowacyjna pilarka o wyjątkowo ostrej tarczy, pozwalającej na cięcie wielu materiałów. 

 • Urządzenie posiada wydajny silnik, zezwalający na intensywną pracę, bez możliwości przegrzania i wyłączenia się pilarki. 

 • Wysoka moc umożliwia cięcie bez zwalniania pilarki, nawet podczas obróbki odpornych i twardych tworzyw. 

 • Zastosowanie akumulatora o napięciu 18V sprawdza się przy wielogodzinnym użytkowaniu sprzętu, bez obaw iż ten wyładuje się w połowie działań. 

 • Tarcza pilarska wbudowana w GKS 18V-57 posiada średnicę 165mm, która zapewni wysokiej jakości i komfortową obróbkę tworzyw. 

 • Jej prędkość obrotowa wynosząca 3400 obr/min, pozwoli na niesamowicie szybką, profesjonalną pracę, która przyspieszy cykl roboczy i ułatwi wykonywanie działań. 

 • Istnieje możliwość dostosowania kąta cięcia pod preferencję użytkownika i jego potrzeby, przy czym głębokość cięcia o kącie 90° wynosi 57mm, a przy 45° jest to aż 39mm. 

 • Tarcza pozwala na precyzyjne cięcie w linii prostej, ale również po okręgu czy zakręcie. 

 • Docięcie drewna lub metalu w trudnodostępnym miejscu jest niezwykle proste i wymaga jedynie koncentracji na wykonywanym zadaniu. 

 • Z pomocą tego urządzenia, obróbka każdego kształtu będzie jedynie drobnostką. Materiały z których została wykonana konstrukcja oraz piła są niezwykle wytrzymałe, odporne na korozję, urazy mechaniczne, a także czynniki atmosferyczne. 

 • Prosta forma i budowa zapewnia poręczność pilarki tarczowej GKS 18V 57 BOSCH oraz umożliwia jej łatwy transport w odpowiednie miejsce.

Gdzie wykorzystać pilarkę GKS 18V-57 BOSCH PROFESSIONAL?

BOSCH GKS 18V-57 jest wyjątkowym narzędziem, które znajdzie zastosowanie nie tylko podczas remontów i prac budowlanych, ale także okaże się cennym i potrzebnym przedmiotem w zakładach stolarskich czy warsztatach przemysłowych.

Pilarka pozwala na cięcie materiałów o różnej grubości i twardości, a zwłaszcza drewna, tworzyw sztucznych i wszelakiego rodzaju metali. Zmiana kąta w GKS 18V-57 jest niezwykle ważną właściwością urządzenia, ponieważ dzięki temu, można wykonywać profile, ramy czy formować krawędzie.

image

Zestaw osprzętu

Oprócz pilarki BOSCH GKS 18V-57 w zestawie znajdują się komponenty ułatwiające pracę i sprawiające, że użytkowanie tego narzędzia, będzie czystą przyjemnością. Ważnym uposażeniem jest adapter do odsysania pyłu, który pozwoli na uporządkowanie otoczenia z wiórów lub opiłków, wydobywających się z obrabianych tworzyw. Może posłużyć także do oczyszczenia maszyny, aby zadbać o jej stan techniczny. Ponadto w zestawie dostępna jest prowadnica równoległa, zapewniająca dodatkowy komfort i precyzję podczas cięcia, dzięki umocowaniu w niej stabilnie tworzywa. W przypadku stępienia się ostrzy, a tym samym zmniejszenia wydajności pracy, możliwa będzie ich wymiana przy pomocy klucza. Wymiana ostrzy jest bardzo prosta, gdyż na brzegach znajdują się otwory, które należy zamocować i wpasować do ramki. Jeśli już zajdzie taka potrzeba, można samemu, w łatwy sposób, wykonać tę czynność. Oprócz tych praktycznych przedmiotów, zestaw posiada wpust sześciokątny, który razem z pozostałym osprzętem oraz pilarką tarczową został zapakowany do kartonowego opakowania.

Uwaga! Produkt jest dostarczany bez wyposażenia go w akumulator (solo).

 

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Prędkość obrotowa bez obciążenia: 3.400 min-1
Ø tarczy pilarskiej: 165 mm
Ø otworu tarczy: 20 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Maks. głębokość cięcia w drewnie (90°): 57 mm
Maks. głębokość cięcia w drewnie (45°): 39 mm

Akumulatorowa pilarka tarczowa GKS 18V-57

Adapter do odsysania pyłu

Kartonowe pudełko

Prowadnica równoległa

Wpust sześciokątny