• GBH 2-28 F Młotowiertarka + walizka BOSCH PROFESSIONAL

Nr katalogowy: 0611267600

Najwyższa wydajność oraz inteligentna funkcja KickBack Control. Młotowiertarka GBH 2-28 F BOSCH PROFESSIONAL 880W.

1349.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Mało
Waga 3.1 kg
EAN 3165140843652

Zamówienie telefoniczne: 730935559

Zostaw telefon

BOSCH GBH 2-28F - młot udarowo-obrotowy SDS 880W w zestawie z walizką

Informacje o urządzeniu

 • GBH 2-28F jest praktyczną młotowiertarką pozwalającą na wykonanie różnego rodzaju prac, takich jak wiercenie, wiercenie udarowe czy dłutowanie.

 • Wyposażona jest ona w bardzo mocny silnik o mocy 880W, który zapewni wydajność i siłę elektronarzędzia. 

 • Energia udaru w młotowiertarce GBH 2-28 F Bosch w postaci 3,2J jest najlepszą alternatywą obróbki trwałych, opornych materiałów, w porównaniu do innych urządzeń tego typu. 

 • Dzięki prędkości obrotowej o wartości nawet 900 obrotów na minutę, możliwe jest osiągnięcie aż 4000 udarów w ciągu tego czasu. 

 • W zależności od wykorzystania wiertła lub koronek wiertniczych do tworzyw takich jak metal, drewno, beton lub w obiektach małej architektury, np. murkach, średnica wykonywanych odwiertów jest zróżnicowana. Przykładowo średnica wiercenia w murze koronkami wiertniczymi to aż 68mm.

Systemy zastosowane w młotowiertarce GBH 2-28F

 • Za sprawą funkcji Vario Lock młotowiertarka umożliwia dostosowanie pozycji dłuta pod jednym z wybranych kątów, dzięki czemu praca w każdych warunkach, nie będzie żadnym problemem. Pokazuje to, że jest to sprzęt najwyższej klasy i do niezwykle trudnych zadań. 

 • Młotowiertarka GBH 2-28F wyposażona została w ochronną funkcję Kickback Control, która podczas zaklinowania się urządzenia w tworzywie, natychmiastowo go wyłączy i umożliwi sprawne jego wyjęcie, bez narażania użytkownika na urazy. 

 • Zastosowany, innowacyjny system Vibration Control zwiększa komfort pracy, dzięki znacznemu ograniczeniu przenoszonych drgań na rękojeść, co pozwala na ich obniżenie nawet o 27%. 

 • Dzięki sprzęgłu przeciążeniowemu, młotowiertarka wyłącza się po przekroczeniu danego momentu obrotowego, tym samym chroniąc narzędzie przed przegrzaniem, a także zapewniając bezpieczeństwo użytkownika.

 • Pomimo wagi 3kg, narzędziem łatwo jest manewrować i utrzymywać je w dłoniach, dzięki niezwykle wygodnej rękojeści pokrytej tworzywem Softgrip. Zapobiega ona wyślizgnięciu się młotowiertarki z rąk. 

 • Kabel zasilający o długości 4m pozwala na wykonywanie prac na bardzo dużym zasięgu od kontaktu.

Co dodatkowo oferuje GBH 2 28F?

Młotowiertarka GBH 2-28F posiada w zestawie dwa rodzaje uchwytów, które można ze sobą sprawnie wymieniać, nawet podczas przeprowadzania działań. Jednym z nich jest uchwyt SDS Plus, nadający się do uciążliwych tworzyw, przy których trzeba wykorzystać udar. Drugi z komponentów to uchwyt szybkozaciskowy do prac lżejszych, bez wykorzystywania opcji udaru.

Oba osprzęty mają wbudowany system Auto-Lock, z pomocą którego szybko wymienimy wiertło przy użyciu jedynie jednej ręki. Funkcja blokuje automatycznie wrzeciono wiertarki, tym samym pozwalając na bezpieczne zamocowanie odpowiedniego wiertła.

Młotowiertarka GBH 2-28F wytworzona została z najlepszej jakości materiałów, które sprawiają, że ze sprzętu można korzystać latami. 

image

Walizka Bosch

Jest to walizka narzędziowa wytworzona z wysokiej jakości sztucznego tworzywa, które odporne jest na urazy mechaniczne, a także szkody wyrządzone przez wodę i czynniki atmosferyczne. Walizka umożliwia przechowywanie i przemieszczanie młotowiertarki, tym samym zabezpieczając ją przed uszkodzeniami. Dopasowana forma pozwoli na solidne zamocowanie młotu udarowo-obrotowego wewnątrz walizki, a silne zatrzaski ochronią całość przed wypadnięciem.

 

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Moc nominalna: 880 W
Energia udaru: 3,2 J
Liczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej: 0 - 4.000 min-1
Nominalna prędkość obrotowa: 0 - 900 min-1
Waga: 3,1 kg
Wymiary narzędzia (długość): 402 mm
Wymiary narzędzia (wysokość): 216 mm
Uchwyt stanowiskowy: SDS plus
Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów: 4 - 28 mm
Opt. zakres wierceń w betonie, wiertła do młotów: 8 - 16 mm
Ø wiercenia koronkami wiertniczymi w betonie: 68 mm
Maks. średnica wiercenia w murze, koronki wiertnicze: 68 mm
Maks. średnica wiercenia w metalu: 13 mm
Maks. Ø wiercenia w drewnie: 30 mm

GBH 2-28 F Młot udarowo-obrotowy

Ogranicznik głębokości 210 mm

Rękojeść dodatkowa

Sukno maszynowe

Walizka narzędziowa

Szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm

Wymienny uchwyt wiertarski SDS plus