• GBH 18V 26F Młot udarowo obrotowy (solo) BOSCH PROFESSIONAL

Nr katalogowy: 0611910000

Młot GBH 18V 26F BOSCH PROFESSIONAL. Wysoka moc.

1699.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48-72h
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Brak towaru
Waga 3.8 kg
EAN 3165140807937

Zamówienie telefoniczne: 730935559

Zostaw telefon

BOSCH GBH 18V 26F - młot udarowo-obrotowy 2,6J (solo) 0611910000

Właściwości produktu

  • GBH 18V 26F BOSCH jest niezwykle wytrzymałym i mocnym młotem udarowo-obrotowym, który umożliwi intensywną, wydajną pracę każdemu użytkownikowi. 

  • Najważniejszym aspektem technicznym, wyróżniającym ten produkt jest jego energia, przewyższająca wartości innych tego typu urządzeń, która pozwala na dokonywanie wszelkiego rodzaju robót, w tym długotrwałego dłutowania. 

  • Wyjątkowo szybka prędkość obrotowa wynosząca 890 obrotów na minutę może pozwolić na wykonanie przez urządzenie nawet do 4350 udarów w tym czasie. 

  • Młot GBH 18V 26F BOSCH można stosować do materiałów takich jak beton, drewno, metal albo do trwałych elementów architektury, jak ściany czy mury, bowiem średnica wiercenia wierteł jest w pełni dostosowana do tych tworzyw.

Jakie systemy wspomagające są w BOSCH GBH 18V 26F?

  • Młot GBH 18V 26F posiada wbudowany silnik bezszczotkowy EC Bosch, dzięki czemu jest on odporny na częstą, długotrwałą eksploatację, a także na urazy i drgania. Dodatkowo jest to wyjątkowo mocny komponent, przy którego zastosowaniu w tym urządzeniu, można wywiercić nawet 153 otwory w zwartym materiale, takim jak beton, przy jednym cyklu naładowania. 

  • Akumulator o napięciu 18V zapewni długi czas roboczy, przy intensywnym korzystaniu z młota udarowo-obrotowego. 

  • Zainstalowane diody LED pozwalają na sprawdzenie poziomu naładowania sprzętu, za pomocą odznaczających się, barwnych oznaczeń. 

  • Produkt wyposażony jest w zaprogramowany system Kickback Control, czyli innowacyjną funkcję od marki Bosch, która podczas zaklinowania się narzędzia w szczelinie, automatycznie go wyłączy, tym samym pozwalając na jego sprawne wyjęcie, nie narażając przy tym użytkownika na skaleczenia.

  • Alternatywą na uciążliwe drgania podczas korzystania z produktu jest autorska funkcja Vibration Control Bosch, niwelująca część niedogodzeń, na skutek nie przenoszenia drgań na rękojeść. Takie rozwiązanie nie przeciąża rąk podczas pracy w trwałych tworzywach, nie podatnych na urazy.

Jakie jest wyposażenie narzędzia?

Zestaw wyposażony został w dwa uchwyty, dopasowane do różnego rodzaju zadań. Uchwyt SDS Plus przeznaczony jest do wymagających, długich cykli roboczych z wykorzystaniem udaru, natomiast uchwyt szybkowymienny pozwala na drobne, łatwe odwierty, bez włączenia opcji udarów. Te dwa osprzęty mogą być sprawnie wymieniane nawet w trakcie robót budowlanych. Proces ten jest prosty i szybki.

Młot Bosch GBH 18V 26F posiada niezwykle wytrzymałą konstrukcję, wyprodukowaną z najlepszej jakości materiałów. Waga 3,6 kg oraz wymiary wynoszące (długość /wysokość) 382/228 mm są praktycznie niewyczuwalne, dzięki poręcznej rękojeści, idealnie dopasowanej do kształtu dłoni. Pozwala to na wygodne ułożenie jej w ręce bez możliwości wyślizgnięcia się urządzenia.

Gdzie stosować GBH 18V 26F?

Młot udarowo-obrotowy GBH 18V 26F Bosch może być stosowany do wielu rodzai prac, jakimi są przebijanie się przez ściany, skuwanie posadzek, w tym płytek w pomieszczeniach oraz kucie w kamieniu, betonie czy marmurze. To idealne narzędzie, sprawdzające się przy domowych remontach oraz na profesjonalnych budowach. 

Produkt jest dostarczany bez wyposażenia go w akumulator (solo)! 

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Napięcie akumulatora: 18 V
Maks. energia udaru: 2,6 J
Liczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej: 0 - 4350 udary/min
Nominalna prędkość obrotowa: 0 - 890 /min
Średnica wiercenia wiertłami do młotów w betonie: 4 - 26 mm
Optymalny zakres wiercenia wiertłami do młotów w betonie: 8 - 16 mm
Maks. średnica wiercenia w metalu/drewnie: 13/30 mm
Wymiary (DxW): 382x228 mm
Waga z akumulatorem: 3,6 kg

Rękojeść dodatkowa

GBH 18V 26F Młot udarowo obrotowy

Ogranicznik głębokości 210 mm

Sukno maszynowe

Szybkowymienny uchwyt wiertarski

Wymienny uchwyt wiertarski SDS-plus