• GAS 18V-10L Odkurzacz akumulatorowy (solo) Bosch

Nr katalogowy: 06019C6300

Odkurzacz akumulatorowy GAS 18V 10L BOSCH PROFESSIONAL. Odkurzanie mobilne ponownie zdefiniowane: Teraz z pełną mocą!

699.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48-72h
Cena przesyłki 0
Wysyłka 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 18
Dostawa regionalna (pobranie)* 35
Dostawa regionalna* 35
Dostępność Mało
Waga 5.2 kg
EAN 3165140895897

Zamówienie telefoniczne: 730935559

Zostaw telefon

BOSCH GAS 18V-10L odkurzacz akumulatorowy (solo) 06019C6300

Informacje o produkcie

 • Odkurzacz BOSCH Gas 18V-10L to niepowtarzalny odkurzacz, który sprawdzi się we wszystkich ekstremalnych warunkach.

 • Dzięki niezwykłej mocy i wysokiemu napięciu akumulatora o wartości 18V, odkurzacz wykaże się nawet w najcięższych warunkach.

 • Wbudowany filtr o powierzchni 2.375cm2, odpowiadający normom europejskim, dotyczącym wymagań sprzętów czyszczących, pozwala na wychwycenie ponad 99% pyłów znajdujących się na porządkowanej powierzchni.

 • Klasa L systemu filtrującego o niskim stopniu zagrożenia, skutecznie pozbędzie się wiórów z drewna czy odpadów gipsowych. Takie rozwiązanie umożliwi szybkie oczyszczenie stanowiska pracy.

 • Dostosowany do niezwykle mocnych turbin, obrotowy przepływ powietrza w odkurzaczu BOSCH GAS 18V-10L zwiększa jego siłę ssania, bez wahań w tymże przepływie, który może wynosić nawet 24l/s. Ponadto turbina wywiera podciśnienie o wartości aż 90mbar, tym samym korzystnie wpływając na funkcjonalność urządzenia.

 • Odkurzacz GAS 18V 10L posiada system antyprzeciążeniowy, pozwalający na długi cykl roboczy, bez potrzeby wyłączania sprzętu, nawet w miejscach bardzo zanieczyszczonych.

 • Zbiornik umożliwiający odkurzanie, zarówno na mokro, jak i na sucho, może pomieścić nawet do 10l odpadów, dzięki czemu proces nie będzie musiał być przerywany, aby opróżnić pojemnik.

Jakie są dodatkowe zalety odkurzacza?

 • BOSCH GAS 18V-10L wyposażony został w innowacyjne diody LED, które poinformują użytkownika o stanie naładowania urządzenia i konieczności jego zasilenia.

 • Nie trzeba martwić się opcją wyładowania odkurzacza, ponieważ wytrzymałe ogniwa, zapewnią energię nawet na kilkugodzinne sprzątanie.

 • GAS 18V-10L to niezwykle kompaktowe urządzenie o małych wymiarach i wadze 5,2kg wraz z akumulatorem (waga bez ogniwa wynosi 4,7kg). Dzięki niewielkim gabarytom dostanie się on w trudnodostępne miejsca, gdzie nie zmieszczą się urządzenia o takim samym zastosowaniu.

 • Można przechowywać go niemal wszędzie, ponieważ nie zabierze on dużej przestrzeni.

 • Rękojeść wykonana z materiału Softgrip pozwala na poręczne i wygodne przemieszczanie narzędzia, bez obaw, że ręka ześlizgnie się z jego powierzchni. Wszystkie te właściwości przemawiają za zakupem akumulatorowego odkurzacza BOSCH GAS 18V-10L.

Gdzie stosować odkurzacz GAS 18V 10L?

Podczas wykonywania prac remontowych i budowlanych dochodzi do zanieczyszczenia i zapylenia pomieszczeń na skutek wyburzania ścianek, wiercenia, dłutowania, a także szlifowania. Po zakończeniu czynności albo podczas przerwy od robót, należy uporządkować i oczyścić miejsce, aby móc przystąpić do kolejnych etapów. Po pozbyciu się większych elementów, wyrzuceniu ich do kontenera czy przeniesieniu maszyn do innego miejsca, należy przygotować przestrzeń pod kolejną dawkę prac poprzez jej odkurzenie z wszelkich pyłów z suchych oraz mokrych nawierzchni.

Z pomocą w tym zadaniu przychodzi odkurzacz GAS 18V 10L BOSCH PROFESSIONAL, który z pewnością poradzi sobie z tym kłopotem. To niezwykle ergonomiczne i praktycznie rozwiązanie do radzenia sobie z trudno zmywalnymi pyłami dla wszystkich budowlańców i drobnych majsterkowiczów, chcących oczyścić miejsce wykonywanych zadań remontowych.

image

*Produkt jest dostarczany bez wyposażenia go w akumulator (solo)!

 

 

PDF Document

*Zarejestruj swoje narzędzie. Kliknij w ilustracje powyżej by dowiedzieć się więcej o programie: 

GWARANCJA 3 LATA NARZĘDZIA BOSCH PROFESSIONAL

Poddział kategorii produktu: Odkurzacz akumulatorowy
Napięcie akumulatora: 18 V
Ciężar bez akumulatora: 4,7 kg
Szerokość nominalna węża: 35 mm
Powierzchnia filtra: 2.375 cm²
Maks. przepływ powietrza (turbina): 24,0 l/s
Maks. podciśnienie (turbina): 90 mbar
Pojemność zbiornika brutto: 10 l
Pojemność zbiornika netto: 6 l
Pojemność zbiornika netto, woda: 6 l
Klasa ochrony przeciwpyłowej odkurzacza do pracy na sucho i na mokro: L
Klasa ochrony przeciwpyłowej: L
Czas pracy, 18 V: 4 min/Ah

GAS 18V-10L Odkurzacz akumulatorowy

1 dysza do fug, 250 mm

1 dysza do podłóg

1 filtr płaski, fałdowany

1 króciec

1 wąż 1,6 m

3-częściowy zestaw rur